Pattantyús színei - Versenyeredmények

Árpád-kori történelmi verseny

Helyezés
Iskola
Név
Felkészítő tanár neve
1.
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
Révai csapata:
Bakány Alexandra
Vizsy Lilla
Zsuppán Viola
Némethné Hérincs Ildikó
2.
Győri Szolgáltatási SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Árpád team:
Csaplár Adrián
Suhajda Márk
Székely Dániel
Kis László
3.
Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Lovagok:
Kardos Martin
Kossa Roland
Molnár Dominika
Vincze Veronika
Különdíj: A legjobb PÁGISZ-os csapat
Győri Műszaki SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
"A lovagok, akik azt mondták ni":
Horváth Gergely
Nagy Zsolt
Pétei Gábor
Schoblocher Mónika

 

Csapatnév
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
összesen
Révai 1.
8,0
7,0
10,0
15,0
14,0
15,0
7,0
8,0
16,0
8,0
4,0
12,0
124,0
Árpád team (Pálfy)
8,0
10,0
10,0
12,0
14,0
11,0
6,0
8,0
14,0
8,0
5,0
12,0
118,0
Lovagok (Lukács)
8,0
10,0
10,0
13,0
15,0
9,0
7,0
6,0
15,0
8,0
4,5
11,5
117,0
KNB
8,0
10,0
9,0
15,0
13,0
10,0
6,0
8,0
13,0
8,0
3,0
12,0
115,0
Polihisztorok
8,0
8,0
9,0
11,0
11,0
15,0
7,0
8,0
16,0
8,0
5,0
8,0
114,0
Szt. László Utazásszervező Ir.
7,0
7,0
9,0
13,0
13,0
12,0
7,0
8,0
16,0
7,0
2,5
11,0
112,5
Triumvirátus
8,0
7,0
10,0
14,0
13,0
13,0
5,0
7,0
12,0
7,0
3,5
11,0
110,5
Árpád-háziasszonyok
0,0
8,0
9,0
15,0
15,0
13,0
6,0
7,0
14,0
8,0
3,5
12,0
110,5
Tudorok
7,0
7,0
8,0
14,0
13,0
12,0
5,0
8,0
15,0
7,0
4,0
8,0
108,0
A lovagok, akik azt mondják…
8,0
7,0
9,0
7,0
14,0
9,0
7,0
7,0
14,0
8,0
5,0
12,0
107,0
Deákosokk
4,0
6,0
8,0
10,0
13,0
15,0
5,0
7,0
16,0
7,0
3,5
9,0
103,5
Kárpátok
0,0
10,0
7,0
11,0
14,0
13,0
6,0
8,0
15,0
8,0
3,0
8,0
103,0
Hunyadi-sokk
8,0
6,0
9,0
8,0
12,0
12,0
6,0
8,0
16,0
8,0
2,5
6,0
101,5
A történelem királynői
8,0
3,0
5,0
9,0
12,0
13,0
5,0
8,0
15,0
8,0
3,0
5,0
94,0
Winner, winner…
6,0
0,0
5,0
5,0
14,0
11,0
7,0
8,0
16,0
7,0
3,0
11,0
93,0
HazaFiak
8,0
7,0
9,0
5,0
9,0
7,0
4,0
7,0
13,0
8,0
4,0
7,0
88,0
Béla király jegyzői
8,0
7,0
5,0
5,0
10,0
14,0
4,0
8,0
7,0
7,0
1,0
11,0
87,0
Szélsőközép
4,0
10,0
7,0
4,0
10,0
8,0
4,5
3,0
7,0
7,0
2,0
9,0
75,5
Fekete sereg
3,0
9,0
7,0
9,0
8,0
0,0
4,0
5,0
8,0
8,0
3,5
10,0
74,5
Tapsifalvi Méneskertészet
3,0
1,0
6,0
0,0
11,0
8,0
5,0
5,0
8,0
6,0
3,0
7,0
63,0

 

Gondolkodj logikusan

Helyezés
Név
Osztály
1.
Pardavi Ruben
Pétei Gábor
Tóth Erik
12.B
2.
Nagy Balázs
G. Varga István Dénes
Rózsa Patrik
11.B
3.
Farkas István
Horváth Zsombor
Veszprémi Ábel
9.E

 

Innovációs verseny

Immáron harmadik éve került meghirdetésre iskolánkban a Pattantyús-Színei rendezvénysorozat elemeként a Pattantyús-Elektro Bazár. Innovatív tanulóink és általános iskolások jelentkezéseit vártuk. Határidőre 10 pályázat érkezett 14 pályamunkával.

Általános iskolás kategória

Helyezés
Iskola
Név
1.
Audi Hungaria Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Iványi Szilárd
2.
Kisfaludy Károly Általános Iskola, Tét
Pálfi Virág
3.
Kisfaludy Károly Általános Iskola, Tét
Csanda Ármin

 

Középiskolás kategória

Helyezés
Név
Osztály
1.
G. Varga István Dénes
11.B
2.
Hercsel Dávid
10.B
Különdíjas
Nagy Felicián
5/13.C

 

A következő tanulók is adtak be pályamunkát:

  • Barta szabolcs 11.B
  • Horváth Tamás 10.C
  • Jandó Bence 10.C
  • Rácz Arnold 11.B
  • Séra Botond 9.A
  • Varga Szabolcs 10.C
  • Viola Zsolt 10.C

 

Szakszöveg fordító verseny

9-10. évfolyam - Angol

Helyezés
Név
Osztály
1.
Könnyű József
10.C
2.
Téglás Bence
10.B
3.
Ábrahám Zsolt
9.B

 

9-10. évfolyam - Német

Helyezés
Név
Osztály
1.
Virág Dávid
10.B
2.
Tar Csaba
10.A
3.
Halász Kristóf Valter
9.E

 

11-12. évfolyam - Angol

Helyezés
Név
Osztály
1.
Joó Bence
11.A
2.
Békési Bence
12.C
3.
Magashegyi Balázs
12.A

 

11-12. évfolyam - Német

Helyezés
Név
Osztály
1.
Haász Bence
12.C
2.
Ruff András
11.C
3.
Tóth Krisztián
11.A

 

5/13. évfolyam - Angol

Helyezés
Név
Osztály
1.
Csákváry Dániel
5/13.D
2.
Soós Ádám
5/13.B
3.
Béres Sándor
5/13.A

 

5/13. évfolyam - Német

Helyezés
Név
Osztály
1.
Kutassy Krisztián
5/13.B
2.
Papp Marcell
5/13.B
3.
Kovács Márk
5/13.B