Tablók

Kedves Látogató!

Folyamatosan töltjük fel az oldalra a régi és az új érettségi-tablókat. Amennyiben nem találja a kersetettet, de Önnek esetleg megvan, kérjük küldje el a pagisz@pagisz.hu címre!

Minden segítséget elfogadunk, és megköszönünk!

Tablóképek

Érettségi éve Osztályfőnök
  A B C D E
1961          
1962          
1963          
1964          
1965   Panajotu Takiszné      
1966 Nyéki Lajos        
1967 Vathy Margit     Szekér Sarolta  
1968     Pákozdi Andrásné Harnis László Lőrincz István
1969 Kolontári Gyula Nemes Józsefné Panajotu Takiszné    
1970 Munkácsy István   Lőrincz István Forinda Árpádné  
1971 Farkas Péter Szekér Sarolta   Vathy Margit  
1972 Nagy László Magyar Tibor Horváth László    
1973 Pákozdi Andrásné Panajotu Takiszné Pápay Péter Domonkos Emília  
1974 Forinda Árpádné Erdélyi Bálint Nemes Józsefné Kecskés Attiláné  
1975 Tóth Kálmánné Kolontári Gyula   Vathy Margit Domonkos Emília
1976 Nagy László Farkas Péter Horváth László Magyar Tibor  
1977 Domokos Emília, Szekér Sarolta Pákozdi Andrásné Forinda Árpádné    
1978 Tóth Kálmánné Erdélyi Bálint Nemes Józsefné   Magyar Tibor
1979 Eisenkolb Ivorné Sárándi Mária Magyar Tibor    
1980 Nagy László Havasi János Horváth László    
1981 Forinda Árpádné Nagy Jenő Lőrincz István, Szekér Sarolta    
1982 Tóth Kálmánné Nemes Józsefné Jagudits Pálné    
1983   Sárándi Mária Albrecht István   Farkas Péter
1984 Horváth László Kolontári Gyula Magyar Tibor   Magyar Tibor
1985 Forinda Árpádné Szekér Sarolta Újvári Ilona    
1986 Tóth Kálmánné   Magyar Tibor    
1987 Eisenkolb Ivorné Sárándi Mária Nemcsák Jánosné    
1988 Kóboriné Nagy Mariann Kolontári Gyula Nagy Jenő    
1989 Meggyesi József Újvári Ilona Forinda Árpádné    
1990 Horváth László Jagudits Pálné Jankovich Nándor    
1991 Csala Csilla Sárándi Mária Eisenkolb Ivorné Szekér Sarolta  
1992 Nemcsák Jánosné Dajka László Nagy Jenő Tóth Kálmánné  
1993 Forinda Árpádné Magyar Tibor Kolontári Gyula Nagy Ignác  
1994 Nagy Jenő Hollenczer Lajos Jagudits Pálné Csonkáné Höttinger Máris  
1995 Kalydiné Dubraviczky Tímea Pongrácz Imre Szekér Sarolta Albrecht István  
1996 Dajka László Sárándi Mária Nemcsák Jánosné Fischer Krisztina  
1997 Eisenkolb Ivorné Kóboriné Nagy Mariann Nagy Ignác    
1998 Magyar Tibor Újvári Ilona Csonkáné Höttinger Mária    
1999 Nagy Jenő Albrecht István Kolontári Gyula    
2000 Nemcsák Jánosné Pajor Sándor Szekér Sarolta    
2001 Kóboriné Nagy Mariann   Pongrácz Imre    
2002 Újvári Ilona Eisenkolb Ivorné Sárándi Mária    
2003 Surányi Gábor Barabás Rita, Szekér Sarolta Hatos Hajnalka    
2004 Nagy Jenő, Kazóné Kardos Melinda Eisenkolb Ivorné Pajor Sándor    
2005 Bende Imre Kovács Ferenc Varga Andrea    
2006 Albrecht István Kuti József Újvári Ilona    
2007 Hegedűs József Kóboriné Nagy Marianna Schoblocher Mónika    
2008 Kazóné Kardos Melinda Sárándi Mária Nagy Ignác    
2009   Pongrácz Imre Hegedűs Rozália    
2010 Márton Csabáné   Surányi Gábor Kocsis Zoltán  
2011 Kóboriné Nagy Marianna Schoblocher Mónika Bende imre Zsugonits Tamás  
2012 Müllerné Balogh Eszter  

Baksa Péterné 12.C

Béres Márta 13.C

Pajor Sándor, Bólyáné Lehotai Katalin   
2013 Birgés Melinda, Varga Andrea Mészáros Tamásné Nagy Ignác    
2014 Hegedűs Rozália Kazóné Kardos Melinda Pongrácz Imre    
2015          
2016 Zsugonits Tamás Kazóné Kardos Melinda Bólyáné Lehotai Katalin    
2017 Baksa Péterné Kóboriné Nagy Marianna Béres Márta Ábrahám Lívia  
2018 Menyhárt Péter Varga Andrea Béres Szabolcs    
2019 Hegedűs Rozália Kazóné Kardos Melinda Schoblocher Mónika Tóth Imre  
2020 Molnár Margaréta Pongrácz Imre Nánai Sándor Surányi Gábor (3/11.D)  
2021 Hegedűs Rozália Ábrahám Lívia Kovács Krisztina Áder Katalin

Bólyáné Lehotai Katalin